Foster Dullesdreef 40
Ede € 399.000,- K.K.Beschrijving Foster Dullesdreef 40
Deze ruime hoekwoning in de kindvriendelijke wijk Rietkampen ligt verscholen in een gezellig, doodlopend autoluw hofje. De woning is aan de voorzijde, zijkant en achterkant uitgebouwd en is daardoor zeer ruim te noemen! De woning beslaat drie woonlagen, met vier slaapkamers, een mooie badkamer, separaat toilet en veel bergruimte. U kunt heerlijk genieten in de zonnige tuin gelegen op het westen. De riant uitgebouwde woonkamer biedt een zee aan ruimte en de keuken en stijlvolle badkamer zijn voorzien van alle gewenste voorzieningen en apparatuur. Daarnaast is de woning voorzien van energiebesparende vloerverwarming op de begane grond en zonnepanelen.
De woning ligt in een groene buurt met veel speeltuinen en basisscholen op loopafstand. Op een kilometer afstand ligt een winkelcentrum Stadspoort met alle benodigde winkels. In een kwartier fietsen bevindt u zich in het centrum van Ede, en iets dichterbij ligt het treinstation Ede-Wageningen. Op loopafstand liggen verschillende bushaltes en de A12 en A30 liggen op enkele minuten rijden van de woning.
Indeling van de woning
Woonkamer
Via de overdekte voordeur met sierlijk ijzerwerk komt u in de hal die toegang biedt tot de berging, het toilet en de woonkamer. De riante woonkamer is net als de gehele benedenverdieping recent voorzien van keramisch parket, gelegd in een brede visgraat, en vloerverwarming (2021). De woonkamer is aan de achterzijde uitgebouwd en ontvangt veel licht door de vele ramen, inclusief twee openslaande deuren naar de achtertuin. De woonkamer bevat twee kasten en een knusse werkruimte van 2.5 m² en staat in open verbinding met de keuken. Aan de voorzijde van de woning is de berging op fraaie wijze toegevoegd aan de woning waardoor er een zeer praktische bijkeuken is gerealiseerd.
Keuken
De keuken is gelegen aan de voorzijde van het huis en staat in open verbinding met de woonkamer. De keuken is voorzien van een 6-pits gasfornuis met oven, een vaatwasser en een magnetron, en er is voldoende ruimte om een koelkast en vriezer te plaatsen. De keuken is knus, en door de U-vorm heeft u veel werkruimte. De grijze keukenkastjes hebben sierlijke handgrepen en de keuken heeft lichtgele vierkante tegeltjes die mooi kleuren naast de grijze, sierlijke ombouw van de afzuigkap. Vanuit de keuken heeft u zicht over de voortuin en straat voor het huis.
Slaapkamers + badkamer
Op de eerste verdieping heeft u toegang tot drie slaapkamers, een badkamer en een tweede separate toiletruimte. De eerste verdieping beschikt ook over een dakkapel. Op de tweede verdieping vindt u de vierde slaapkamer en de wasruimte. De grote en lichte slaapkamer van ruim 13 m² ligt aan de voorzijde van het huis en heeft aan twee zijden ramen met daaronder berging. Daarnaast ligt de kleine slaapkamer van 7 m² met wederom berging onder het raam. Aan de achterzijde van het huis ligt de derde slaapkamer van 7 m². De vierde slaapkamer op de tweede verdieping is 10 m² en heeft een ruim dakraam met daaronder enige bergruimte. Op de tweede verdieping vindt u verder de witgoedaansluitingen en bergruimte. Alle kamers op de eerste en tweede verdieping zijn voorzien van laminaatvloer. De stijlvolle badkamer is voorzien van een instap douchecabine, een toilet, een wastafel en warmhouten kasten. De badkamer is geheel betegeld en bevat een klein dakraam.
Tuin
De voortuin is recent gerenoveerd (2021) en ligt er strak bij met lichte tegels en afgebakende struiken. De riante achtertuin, bereikbaar via de openslaande deuren vanuit de woonkamer, is grotendeels betegeld en is voorzien van een grote schuur (15 m²) met extra opbergruimte op zolder. Gelegen op het westen ontvangt de achtertuin gedurende de dag veel zon. De tuin is omheind met houten schuttingen en bevat ook een klein grasveldje en enkele struiken. Door het grote terras kunt u hier heerlijk in alle rust genieten met het hele gezin.
Algemene gegevens
– Type woning: hoekwoning
– Met berging en dakkapel
– Aantal kamers: 5
– Aantal slaapkamers: 4
– Bouwjaar: 1991
– Parkeerruimte: openbaar parkeren
Technische gegevens
– Warmwatervoorziening: cv-ketel Remeha (bouwjaar 2019)
– Verwarmvoorziening: cv-ketel Remeha (bouwjaar 2019) / airconditioning
– Vloerverwarming: gedeeltelijk
– Mechanische ventilatie: aanwezig
– Isolatie: volledig
– Dubbel glas: geheel
– TV kabel / Telefoon
– Kozijnen: hout
WILT U EVEN BINNEN KIJKEN?
Voor meer informatie omtrent deze woning, kunt u contact opnemen met ons kantoor in Ede.
U bent van harte welkom! De beste indruk van deze woning krijgt u natuurlijk tijdens een bezichtiging. Wij proberen onze bezichtigingen altijd in samenspraak met verkoper en koper te plannen en nemen ruim de tijd, zodat u op uw gemak de woning kan bekijken en ervaren.
N.B. Aan de samenstelling van deze gegevens is maximale zorg besteed. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens en tekeningen kunnen geen rechten en aanspraken worden ontleend.
Kenmerken
Algemeen | |
---|---|
Referentienummer | 07094 |
Prijs | € 399.000,- K.K. |
Status | Verkocht |
Woonlagen & ruimtes | |
---|---|
Aantal bouwlagen | 4 |
Aantal slaapkamers | 4 |
Aantal kamers | 5 |
Aantal badkamers | 1 |
Aantal toiletten | 2 |
Maten & cijfers | |
---|---|
Bouwjaar | 1991 |
Bouwperiode | Tussen 1991 & 2000 |
Woonoppervlakte | 126 ㎡ |
Externe bergruimte | 19 ㎡ |
Perceeloppervlakte | 174 ㎡ |
Inhoud | 435 m³ |
Energie & lasten | |
---|---|
Energielabel | |
Isolatievormen |
Volledig geïsoleerd
Dubbel glas
|
Type dak | Geveldak |
Dakbedekking |
Dakpannen
|
Verwarming |
CV-ketel
Airco
Gedeeltelijke vloerverwarming
|
Warm water |
CV-ketel
|
CV ketel | |
---|---|
CV ketel | Remeha |
Warmtebron | Gas |
Bouwjaar | 2019 |
Combiketel | Ja |
Eigendom | Eigendom |
Faciliteiten | |
---|---|
Parkeergelegenheid |
Openbare parkeerplaats
|
Heeft telefoonaansluiting? | Ja |
Heeft TV-kabel? | Ja |
Heeft internetverbinding? | Ja |
Heeft buitenzonwering? | Ja |
Heeft zonnepanelen? | Ja |
Tuin - 1 | |
---|---|
Type tuin | Achtertuin |
Is hoofdtuin? | Ja |
Kwaliteit | Normaal |
Afmeting | 11.5 x 6 |
Oppervlakte | 69 m² |
Tuin - 2 | |
---|---|
Type tuin | Voortuin |
Is hoofdtuin? | Ja |
Kwaliteit | Normaal |
Afmeting | 4 x 3.5 |
Oppervlakte | 14 m² |